|
Інформація
ВИЗНАЧЕННЯ НАЯВНОСТІ МОНОКЛОНАЛЬНИХ ПАРАПРОТЕЇНІВ КЛАСІВ IgA, IgM, IgG, KAPPA ТА LAMBDA В СИРОВАТЦІ КРОВІ ТА СЕЧІ МЕТОДОМ ІМУНОФІКСАЦІЇ. ВИЗНАЧЕННЯ М-ПРОТЕЇНУ У СИРОВАТЦІ КРОВІ ТА СЕЧІ МЕТОДОМ ЕЛЕКТРОФОРЕЗУ.
Для дослідження використовують сироватку крові людини та/або добову сечу.
Для встановлення точного діагнозу, рекомендується проведення комплексного дослідження зразків сироватки крові та сечі, оскільки в деяких випадках (наприклад: при секреції виключно парапротеїнів класів Карра або Lambda ) мієломні білки виявляються лише в сечі.
МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ НАЯВНОСТІ МОНОКЛОНАЛЬНИХ ПАРАПРОТЕЇНІВ (ІМУНОФІКСАЦІЯ)
Принцип методу базується на електрофоретичному розділенні білків в агарозному гелі з подальшим проведенням реакції преципітації з використанням антитіл різної специфічності. Непрореаговані білки вимивають з гелю, а утворений преципітат візуалізують з використанням фарбника. По місцезнаходженню плями преципітату визначають клас парапротеїнів.
МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ КІЛЬКОСТІ МОНОКЛОНАЛЬНИХ ПАРАПРОТЕЇНІВ (ЕЛЕКТРОФОРЕЗ)
Принцип методу базується на здатності колоїдних часток білку переміщуватись в електричному колі постійного струму в лужному середовищі – до аноду, в кислому – до катоду. В лужному середовищі в електричному полі найбільш швидко переміщуються альбумін, потім aльфа1 aльфа2 і гамма - глобуліни.
При необхідності ( або при проведенні повторного аналізу ) можливе проведення не комплексного, а вибіркових досліджень ( по запиту лікаря або пацієнта ).
ВИЗНАЧЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ, КОЕФІЦІЄНТУ ВІЛЬНИХ ЛЕГКИХ ЛАНЦЮГІВ KAPPA/LAMBDA ТА СПІВВІДНОШЕННЯ ЗАЛУЧЕНИХ ВІЛЬНИХ ЛЕГКИХ ЛАНЦЮГІВ/НЕЗАЛУЧЕНИХ ВІЛЬНИХ ЛЕГКИХ ЛАНЦЮГІВ (iFLC/niFLC) В СИРОВАТЦІ КРОВІ.
ВИЗНАЧЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ ВІЛЬНИХ ЛЕГКИХ ЛАНЦЮГІВ KAPPA/LAMBDA В СЕЧІ.
МЕТОД ТУРБОДИМЕТРІЇ.
|